למה אנחנו

למה אנחנו

אטרקציה לחתונות –

קרנבל בלונים לרחבת הריקודים

 

"בלונופר עשו לנו אירוע שמח, צבעוני ומיוחד!!..."

לקריאת המשך ההמלצה, לחצו כאן.

בקצרה, למה כדאי?

בקצרה, אנו מחלקים בשיטת חלוקה ייחודית של הרבה סבבים לרחבה, באופן שמאפשר לנו לחלק את רוב האלמנטים בצורה מושקעת יותר שמשדרגת את האירוע. לשיטת החלוקה הייחודית שלנו מספר יתרונות (פירוט והסבר למטה):

  • שיטת החלוקה גורמת ליותר אורחים לשים כובעי בלונים בפועל, ולמי ששם לשים ליותר זמן, ומגבירה משמעותית את הסיכוי שהאטרקציה תהייה "להיט", ולא "סתם" עוד giveaway שהאורחים מקבלים.
  • האטרקציה מגבירה את כמות האורחים שמגיעים לרחבה לרקוד (וגם – לא "מוציאים" אורחים מהריקודים כדי לעמוד בתור, אצלנו אין תורים :)), ובדרך כלל עושה את זה אף לזמן ממושך (לפעמים פי כמה לעומת שיטות חלוקה אחרות של בלונים).
  • האטרקציה משדרגת את האווירה ברחבה. אצלנו כאמור השיא ממושך במיוחד, וזה אומר שיש זמן ממושך בו הצבעוניות המושכת נראית מכל עבר, אורחים מצטלמים עם הבלונים, עושים איתם שטויות, ובאופן כללי האטרקציה "מרימה" את הרחבה.
  • האטרקציה ב"אווירת שפע" – כל זמן שיש ביקוש ממשיכים להגדיל את החבילה ולהוסיף עוד סבבים.
  • לאטרקציה אצלנו שלבים רבים עם אלמנטים שונים בכל שלב, כך שגם כשהכובעים ממצים את עצמם אנחנו ממשיכים להפתיע את האורחים עם אלמנטים נוספים.
 

אז איך זה עובד

חלוקת בלונים מושקעת

אם ניקח את אותם הבלונים שאנחנו מחלקים, וניתן לאדם אחר לחלק אותם, זה ייראה אחרת לגמרי. כשאנחנו מחלקים, אותה החבילה פשוט נראית טוב יותר.

ולמה זה?
אנחנו מתאמים עם המקום מראש, ויוצרים עמדת "מאחורי קלעים" ממנה נחלק את הבלונים לאורך זמן,
בכמה שלבים שונים שישמרו על התלהבות ברחבה לאורך זמן. בחלוקה שלנו המטרה היא לתפוס את שביל הזהב שישלב ביחד כמה יתרונות, גםן רחבה צבעונית ושמחה - ולהרבה זמן - כשהשיא נמשך עוד ועוד (ולא 5 דקות של שיא וזהו), וגם חלוקה נעימה ושירותית, בה אנחנו שמים אישית את הכובעים על הראשים של הרוקדים, כך שהכובעים יושבים על הראש ונראים טוב, ומרגישים נוח (ולא זורקים את הבלונים על הראשים של כולם בבלגן וכאוס שבו כל אחד מנסה לתפוס ראשון), כך שהאורחים יותר מתלהבים מהכובעים ובפועל שמים אותם לזמן ממושך יותר.

ניסיון, ניסיון, ניסיון. וגם מקצוענות.

אנחנו אומני בלונים משנת 2008 (אנחנו מהוותיקים :)), אנחנו עובדים רק בזה למחייתנו (שנינו), ועשינו מאות רבות של חתונות
(ואגב - רקורד החתונות שלנו על 0 איחורים ו-0 חיסורים כי אנחנו יודעים להיערך כמו שצריך מראש), כך שצברנו ניסיון רב שמסייע לנו להגיע מוכנים לכל קהל וכל סגנון, לשים לב לפרטים הקטנים שהופכים את השירות למעולה, לדעת לשאול את השאלות הנכונות ולתאם אתכם לקראת האירוע, כדי שהכל יהיה מהמם ולשביעות רצונכם.

תוספות ללא הגבלה

לאחר שהתאמנו לכם את כמות היצירות המתאימה, אנחנו מתחייבים מולכם בכתב לא ללכת לפני שכוווולם מרוצים.
 
לשמחתנו, בזכות הניסיון הרב שלנו, ושיטת החלוקה המושקעת, זה מאוד פשוט לנו לוודא שכולם מבסוטים.

צרו קשר

עשו לנו לייק