בדף זה מספר רעיונות ודגשים לאטרקציות לרחבת הריקודים באירועים דוגמת חתונה, אירועי מצווה, מסיבות חברה או סטודנטים וכדומה.

למה כדאי להביא אטרקציה שתחזק את שלב הריקודים?

לכל אטרקציה יש ערך מוסף לאירוע, מבחינת העשרת התוכן והחוויה של האורחים. לאטרקציות לרחבת הריקודים יכולים להיות כמה ערכים מוספים.

אטרקציה מוצלחת לשלב הריקודים, תמשוך אנשים לרחבה וגם תשאיר אותם שם; תחזק את האווירה ברחבה על ידי זה שתשפר צילומים ותעודד את החוגגים לעשות שטויות ולהיפתח; ובשלבים המאוחרים יותר של האירוע – אפילו תגרום לאורחים שלכם להישאר עוד קצת מעבר לזמן שחשבו ללכת.

מה כדאי לקחת בחשבון?

  • תזמון האטרקציה - עבור אטרקציות רבות "ברירת המחדל" היא שהכי טוב שהן פעילות מהשלבים המוקדמים ביותר ולמשך הזמן הארוך ביותר, אולם יש אטרקציות שחלק מהערך כלשהן הוא שהן משאירות אורחים זמן רב יותר באירוע, ולכן אולי עדיף לחכות איתן לשלבים מאוחרים יותר. לעיתים לתזמון מאוחר יתרונות נוספים – יש אטרקציות שיעבדו טוב יותר כשהרחבה צפופה פחות.
  • סינרגיה בין האטרקציות - יש מקרים בהם זה מחזק את האירוע כשקורים כמה דברים במקביל, למשל, בעמדות קבלת פנים, אם יש יותר עמדות זה מעשיר את החוויה עבור האורחים שיכולים לבחור לאן ללכת. בשלבי הריקודים לא תמיד זה כך. יש אטרקציות או התרחשויות שתופסות את רוב תשומת הלב של האורחים ועדיף שבמקביל אליהן לא יפעלו אטרקציות נוספות, ואם יש לכם כמה אטרקציות מסוג דומה (למשל, כמה אטרקציות שבהן מחלקים משהו לאורחים) כדאי לתכנן את הלו"ז כך שכל אחת תהייה בשלב שונה של האירוע.

בלונים – זה לא לילדים?

יש ספקים שהאטרקציה שלהם מוכוונת יותר למשפחות, אבל אצלנו זה לחלוטין לא הדגש, ואנחנו גם עובדים במסיבות עם מבוגרים בלבד.
אנו עובדים מאוד שונה ממה שבדרך כלל עושים באטרקציה המכונה "קרנבל בלונים לרחבה": אנחנו לא "שופכים" את הבלונים על הרחבה ואז יוצרים תור למי שרוצה לקחת מתנה הביתה, אלא מחלקים באופן שונה מאוד שמתמקד ברחבה ובצעירים, עם הרבה "גלים" של חלוקה מגוונת למרכז הרחבה, באופן שגורם לאורחים לבוא לאורך זמן לרחבה, ובאופן ש"מדליק" את האורחים על האטרקציה, גורם להם "להשתתף" יותר באטרקציה, ובפועל מעלה את המספרים של האורחים שנמצאים ברחבה.

רעיונות לאטרקציות נוספות לרחבת הריקודים

דוגמאות לאטרקציות פופולריות נוספות שמשתלבות היטב עם קרנבל בלונים בתכנון אירוע:

  • קיאק פירות
  • נגנים לרחבה, כמו דרבוקות או סקסופון
  • חלוקה של אקססוריז לרחבה (זה לא סותר. יש מי שמחלק, למשל, אקססוריז אחרי מנה ראשונה ומוציא את האטרקציה של הבלונים אחרי מנה עיקרית)
  • עמדת צילום על הרחבה
  • להפתיע את האורחים בפלאש מוב עם החברים :)

צרו קשר

עשו לנו לייק